Listopad 2014

Knižní přírůstky I.

30. listopadu 2014 v 19:38
Zdravím, po delší době jsem tu opět s novým článkem:) Jste rádi? Dnes vám představím dvě knihy, které jsem adoptovala do mé knižní rodinky. Obě mnou byly velmi očekávány, takže jsem strašně ráda, že jsem si je pořídila:) A o jakých knihách mluvím?
Tady je máme hezky společně:)
Omlouvám se za kvalitu, fotila jsem večer a ještě k tomu je to trošičku rozostřené:/

Jako první je tady dlouho očekávaná novinka, od skvělého spisovatele Johna Greena, Papírová města! Už jsem cca v polovině knížky, takže brzy čekejte recenzi:)

A druhá kniha je Eleanor a Park, na kterou se už nemohu dočkat!:)
_______________________________________________________________________________________________________________
To je pro dnešek zase vše:) Četli jste tyhle knihy? Co na ně říkáte? Určitě se o to se mnou podělte do komentářů:) Budu se snažit přidávat více příspěvků a možná, že budou i nějaké vánoční!:) Přeji vám krásný adventní večer a zase někdy příště!:)
XOXO Ronnie.

Fotočlánek II.

22. listopadu 2014 v 17:50
Ahoj, ještě než začnu, tak bych se vám chtěla strašně moc omluvit za to, že jsem tak dlouho nepřidala žádný článek. Důvod je prostý- měla jsem notebook v opravně. Upřímně, mám ho doma jen pár dní, ale stejně nefunguje tak, jak by měl:/ To je jedno, teď už k tématu.
Fotky knížek se mi zase nahromadily a já jsem z nich pár vybrala, abych je sem mohla dát. Opět opakuji, že to nejsou žádná umělecká díla. Je to umělecké dílo aka "zmáčkni čudlík a ono se to vyfotí", takže to berte s rezervou:D. Tak jo let's go.
Ticho a v pozadí pár plakátů:)

Recenze- Polibek pro Annu

1. listopadu 2014 v 19:30
Zdravím, dnes tady mám po dlouhé době recenzi. Tentokrát to bude na knížku Polibek pro Annu.
Annu posílá do Paříže její táta. To by ještě nebylo tak špatné, kdyby uměla francouzsky. Naštěstí chodí do školy, pro Americké/Anglické studenty. Pozná tam mnoho nových přátel a kdo ví...možná i lásku.