Moje (malá) knižní sbírka!

9. června 2014 v 15:54
Zdravím, dnes jsem si pro Vás připravila takový mini článek o mé knižní sbírce. Na to, že mám blog o knihách a mám knihy hodně ráda, jich mám opravdu málo. Ale jak už jistě víte, většinou si knihy půjčuji z knihovny. Mám ale svůj Wishlist knížek, které bych si chtěla do roku 2015 koupit:D. Je jich asi 24 takže taky ne nijak moc. Ale doufám, že se to bude postupně rozšiřovat.


Tak jo, tady je celá moje sbírka. Vlastně celá ne, chybí tam Hvězdy nám nepřály, protože tu má půjčenou sestřenice. Sami vidíte, že opravdu není nijak velká:D. A ani nijak uspořádaná. Jdeme se podívat na jednotlivé knížky.

Samozřejmě Twilight sága. Jsem ráda, že mám tohle vydání, protože tohle ↓
...se mi vůbec nelíbí :D Dostala jsem ji v dárkovém boxu, který má stejný design jako knihy. :) A všechny čtyři knížky mi hlídají moji tři delfíni:D. Recenze jsou tady tady tady a tady .

Pak tam máme (zleva) Hledání Aljašky (Recenze), zpěvník:D, Wreck this journal (na který bude brzy recenze), Kidnapped- Anglická knížka, kterou chtěla teta vyhodit, ale já jsem se jí ujala. Ještě jsem jí ani jednou nečetla, ale lepší, než kdyby ležela někde v koši. Dále Hunger games- Aréna smrti (Click), Harry Potter a Tajemná komnata a Krásná katastrofa (Více info o knížce tady).

A pak tady ještě pro Vás mám vyfocenou záložku, kterou jsem dostala ke knížce Hvězdy nám nepřály, hh.
______________________________________________________________________________________________________________
Tak, dneska to byl celkem krátký článek, ale dal mi dost zabrat, protože mě zlobí blog a nechtělo se mi to uložit. Takže jsem to psala asi 4x. Co bych já pro Vás neudělala.
Jinak bych byla docela ráda, kdyby jste mi dali do komentářů vědět, jaký byste ode mě chtěli články, protože mně už dochází inspirace a nechci tady mít jenom "nudné" recenze.
Mějte se hezky a za týden papa.
XOXO Ronnie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama