Dobrosrdečnost

25. června 2014 v 13:35
Ahoj bejbýs, dneska jsem si pro Vás připravila další netradiční článek. Snažím se to tady trochu oživit:) Takže asi před dvěma týdny jsem darovala 2 knížky do místní knihovny.:) Nějdřív jsem přemýšlela, jestli nemám udělat giveaway ale tu udělám až nás tady bude trošku víc:). A tak se Terinka rozhodla udělat dobrý skutek:) Nebo se spíš už nevydržela koukat na to, jak se jí tam ty knihy doma válí.


Jako první jsem darovala knížku The Secret (Tajemství) kterou napsala Rhonda Byrne. Bohužel jsem jednala bezhlavě a hned jsem si jí koupila. Vlastně celá knížka se zabývá tím, že všechno řídíte myšlenkami. Je to celkem zajímavé ale jedno přečtení mi stačilo, tak jsem si řekla, že jí radši dám do knihovny, než aby mi hnila doma.

Druhá knížka je VOX, kterou napsal Paul Stewart a Chris Riddell (vůbec nevím kdo to je). Dostala jsem jí minulý rok od paní učitelky třídní ale nikdy jsem se nedokopala k tomu, abych í přečetla. Je to 6. díl z nějaké série. Opravdu jsem se snažila ji přečíst ale dala jsem asi 2 stránky. Absolutní nuda. A to se mi moc často nestává. Taže taky najde své místo v knihovně (hlavně to neříkejte mé třídní:D).
__________________________________________________________________________________________________________
Tak to by byl celý článek o mé dobrosrdečnosti:D. Doufám, že se Vám líbil a že Vám tyhle změny v "režimu" nevadí. Další článek fu...vůbec nevím, kdy bude. Nějaké tady mám rozepsané, takže o prázdninách možná tak ty 2 články budou. Jinak si teda užívejte prázdnin, flákejte se a hlavně čtěte.
Pac a pusu.
XOXO Ronnie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama