Recenze- Hunger games- aréna smrti

21. května 2014 v 16:36
Pane Bože. Co jsem dělala celou tu dobu co byla knížka vydaná? Takže k ději.
Peeta se na mě smutně a výsměšně usmívá. "Jistě. Díky za tip, drahoušku"

Město kapitol losuje(spíš Cetkie losuje- detail) 24 splátců, kteří budou reprezentovat svůj kraj na hladových hrách. Tenhle rok je to Katnissina mladší sestra Prim. Katniss se přihlásí za ni, aby ji zachránila. Z chlapeckého obsazenstva je vylosován Peeta Mellark, pekařův syn. Oba jsou převezeni do města Kapitol, kde se připravují na smrt. Za tři dny jsou vypuštěni do arény, kde se mají navzájem pozabíjet. Vítěz je jen jeden.
"Tisknu si tři prostřední prsty levé ruky ke rtům a natahuji je jejím směrem. Pak odcházím, aniž bych se ohlédla."

Tentokrát jsem se rozhodla nespoilerovat, takže Vám neprozradím jak to dopadne. Ale určitě bych Vám chtěla říct, že tohle je ta nejskvělejší knížka, kterou jsem za poslední dobu četla. A určitě se řadí k mým nejoblíbenějším.
Upřímně, viděla jsem nejdřív film před knížkou a nijak moc mě nezaujal. Ale knížka je úplně něco jiného. Lépe jsem ten film pochopila. Střídaly se ve mně různé emoce. Strach, napětí, radost ale i smutek. Tenhle díl mám koupený (v tomhle případě platí rčení- risk je zisk). Pro další si dojdu hned po přijímačkách do knihovny.

Myslím, že hodně z Vás tuhle knížku už zná:) jen já jsem 100 let za opicema :DDD. Ne, fakt byla moc hezká a ani jednu minutu jsem se u ní nenudila. Jo, neukamenujte mě ale fakt nemám ráda Peetu:D. Všechny holky jsou z něj úplně paf, ale já nechápu, co na něm všichni vidím. Nelíbí se mi ani knižní Peeta ani filmový. Na Katniss se Jennifer dost hodí, to jo ale Josh..:D V nejbližší době si teda dojdu pro další díl do knihovny a pak Vám sem napíšu:)
______________________________________________________________________________________________________________

Hodnotila bych jí 5/5. Mějte se hezky a KEEP CALM AND LOVE HUNGER GAMES.
(recenzi jsem psala už dřív, tak si nevšímejte časových nesrovnalostí:D)
XOXO Ronnie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama