Recenze- Zatmění

9. dubna 2014 v 18:17
Takže ahoj, dneska je taky zase středa. (zdá se to jenom mně, nebo ten čas fakt tak rychle utíká?). No a dneska tady pro Vás mám recenzi na...Zatmění. Překvapivě:D. Tak jo. Zatmění je samozřejme taky skvělá knížka, jako předchozí dvě. Tuhle knížku mám spojenou se zimou.
ostatní jsou spíše jarní :D. Hrozně ráda čtu knihy ve stejném ročním období jako se ta kniha odehrává. A tahle právě převážně na sněhu. Tak vás zase trochu zasvětím do děje.
Bella už má stanovené datum pro svoji přeměnu. S Edwardem je to všechno zase v pohodě. Idilku jim překazí partička novorozených upírů, kteří nechtějí nikoho jiného, než bellu. Samozřejmě. Uznávám, že je Bella trochu smolařka, když ji chtějí všichni zabít. Tahle knížka mě trochu zklamala. Spíš teda Bella, no:D. Skoro celý příběh je o tom, jestli chce Eda nebo Jacoba, protože jentak náhodou zjistila, že se do Jaka zabouchla. Chvílema je to už otravné, stejně všichni víme koho si vybere. Potom dá Jakovi i pusu a Ed nad tím mávne rukou a jedou dál. To je trošku na hlavu. A nakonec jí ještě požádá o ruku. Romantika jak Brno.
Jinak je to taková oddychovka. Jo a taky jsem po tomhle díle začala nenávidět Rosalii :D.
Ale i přes tohle všechno je to fajn knížka:) Dobře napsaná a skvěle se čte.
Tak jo, na recenze jsem fakt hrozná, protože už nevím zase co psát :D. Ale aspoň to máte stručné. Tak zase v pondělí:)
XOXO Ronnie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama